جالپرو یک شرکت حرفه ای و خبره ی سوئیسی در زمینه ی پوستی است، که بر توسعه ی تجهيزات و راهکار های نوآورانه ی پزشکی برای درمان آسیب های مختلف تمرکز دارد.
محصول اصلی این شرکت jalupro & proglyme با موفقیت در بیش از 20 کشور، از سال 2006 توزیع شده است.

شركت جالپرو در زمینه ی توليد انواع ,ویال ها و تركيبات ترميمي و درمانی پوست از سال ٢٠٠٦ باهمكاري دو كشور سوييس و ايتاليا فعاليت خود را اغاز نمود، اين شركت که بر توسعه ی تجهيزات و راهکار های نوآورانه ی پزشکی برای درمان آسیب های مختلف تمرکز دارد.
محصولات اين شركت در بيش از ٢٠ كشور جهان به فروش ميرسد.

 

دو محصول پر مصرف اين شركت به شرح ذيل می باشند

Jalupro HMW-احیا کننده پوستی

جالپرو یک راه حل قابل تزریق و استریل است که به عنوان احیاکننده ی پوست عمل میکند. که میتوان برای درمان نقایص پوست و نارضایتی و ناراحتی ناشی از چین و چروک های بوجود آمده استفاده کرد. این مطالعه برای میسر ساختن فعالیت های بیوروالیزاسیون در مناطقی انجام شده است که پوست نشانه دار و مشخص است .(رگه ها,فرورفتگی ها (گودی),چین و چروک)

 

jalupro

 


یک راه حل قابل تزریق استریل است که به عنوان Biorevitalizer پوستی عمل میکند که میتواند برای بهبود بافت پوست و به حد اقل رساندن شواهدی از چین و چروک پوست صورت استفاده میشود.به عنوان کمکی در درمان های فیزیکی و شیمیایی مانند لایه برداری،لیزر درمانی،درماتوآبروز،رادیو فرکانس، و غیره

جالپرو یک ویال تزریقی و استریل است که به عنوان احیاکننده ی پوست عمل میکند. که میتوان برای درمان نقایص پوست و نارضایتی ناشی از چین و چروک های بوجود آمده مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین زمان استفاده از جالپرو:
1-جهت رفع چین و چروک درسنین بالا ضدپیری صورت و بدن (درجه متوسط و شدید)
2-احیا سازی پوست خشک و آسیب دیده
3-آماده سازی , بهبود ,ماندگاری نتایج برای روش های مختلف درمانی
در نواحی صورت ,گردن,سینه, زیر شکمی , دست ,ران داخلی,شکم,نواحی زانو

سلول های بافت همبند زیر جلدی در پوست ما فیبروبلاست ها نامیده می شود. فیبروبلاست ها با تشکیل کلاژن و ترمیم پوست شکننده ، خاصیت کشسانی در پوست ایجاد می کنند.
فعالیت فیبروبلاست ها به علت پیری یا دلایل دیگر (عادات غذا، رژیم غذایی، سیگار کشیدن، فعالیت بدنی شدید، قرار گرفتن در معرض تابش خورشید) کاهش می یابد. بنابراین، پوست پیر می شود و درخشندگی و طراوت را از دست می دهد، و پس از آن چین و چروک ها و حفره ها ظاهر می شود.
فیبروبلاست ها با استفاده از یک منبع تغذیه، کلاژن را تولید می کند: اسیدهای آمینه(گلیسین،پرولین , ) که برای جبران کاهش فعالیت فیبروبلاست ها ضروری است. بیشترین مقدار آمینو اسید موجود در مناطق علاقه مند است، بیشتر سلول های زنده و تعداد آنها افزایش می یابد. بنابراین، ظاهر پوست به میزان قابل توجهی بهبود می یابد

استفاده از جالپرو به معنای کاهش چین و چروک پوست است. به ویژه این محصول نشان داده شده است که اثر بیولوژیک عالی و بهبود علائم پیری پوست و نشانه های پوستی را بهبود می بخشد. این اثر در طول زمان افزایش می یابد و به مدت 6 ماه طول می کشد. ماندگاری جالپرو در تمام موارد درمان شده بسیار خوب بوده و درمان قبل از آفتاب گرفتن نیز مانعی ندارد.